skulski net2 600

Informatyka przyjazna użytkownikowi....

.........Każdemu użytkownikowi

outsourcingStale rozwijająca się technologia, konieczność ciągłego szkolenia i podnoszenia kwalifikacji to duże koszty dla wielu firm i instytucji.
Alternatywą i sposobem na obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury informatycznej w dobrej kondycji jest outsourcing IT czyli powierzenie obowiązków działu IT zewnętrznej firmie.
Obsługa informatyczna firm (outsourcing IT) jest usługą świadczoną przez Skulski Nice Enterprise na zasadzie wykupionego abonamentu, lub doraźnie w przypadku wystąpienia koneczności podjęcia interwencji np. w przypadku awarii.
Interwencje w ramach wyżej wymienionej usługi odbywają się w stałych terminach jak i doraźnie poprzez przyjazdy awaryjne "na telefon". 
Stałe wizyty specjalistów, którzy rozwiązują bieżące problemy i wspierają pracowników firmy, nadzorują kompleksowo całą infrastrukturę IT pozwalają na uniknęcie poważnych awarii zagrażających istnieniu firmy. Uważamy, że bezpieczeństwo sieci komputerowej działającej w firmie wraz z jej krytycznymi elementami pozwala na uniknięcie znacznych kosztów związanych zarówno z odzyskaniem danych, jak i wymianą zużytych lub przestarzałych elementów infrastruktury informatycznej.
Zawsze lepiej jest zapobiegać niż leczyć...

W ramach prewencyjnego modelu outsourcingu IT, proponujemy następujące kroki:
1. Wstępny audyt - rozpoznanie i przedstawienie możliwości, wyeliminowania istniejących zagrożeń, dostosowania sprzętu i oprogramowania do indywidualnych potrzeb i specyfiki pracy klienta.
2. Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa sieci oraz zabezpieczeń stacji roboczych, serwerów, poczty email, innych elementów krytycznych infrastruktury IT przedsiębiorstwa.
3. Stałe wizyty specjalistów w ramach abonamentu - wizyty mogą odbywać się zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem wizyt, bądź na wezwanie telefoniczne.
Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc ze strony serwisantów w siedzibie swojej Firmy. Wykorzystanie nowoczesnej technologii telekomunikacyjnej umożliwia naszym serwisantom również zdalne świadczenie usług (poprzez bezpieczne połączenie internetowe).

W przypadku drobnych awarii dla naszych Klientów dostępne są również bezpłatne konsultacje telefoniczne. Zapewniamy krótki czas reakcji na zgłoszenie serwisowe. Na terenie Kielc nie pobieramy opłat za dojazd. Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług i zadowolenie klienta.

Gwarantujemy całkowitą poufność Państwa danych  zapisanych na nośnikach elektronicznych z możliwością ich szyfrowania przy użyciu haseł i kluczy dostępnych tylko dla klienta przez co niepowołane osoby nie mają do nich dostępu.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /users/0029/sh203093/www/skulski.net/strona/templates/SkulskiBlue/index.php on line 105
Designed by Skulski.net