skulski net2 600

Informatyka przyjazna użytkownikowi....

.........Każdemu użytkownikowi

Potrzebujecie Państwo wlasnej strony intermetowej. Zadanie wydaje się dziecinnie proste do wykonania, musimy jednak odpowiedzieć sobie wpierw na kilka pytań w celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień lub rozczarowań.

Oto kilka pytań jakie najczęściej się pojawiają ze strony naszych Klientów.

 

Pytanie: Chcę mieć własną stronę internetową - co powinienem zrobić?

Odpowiedź: Aby móc pochwalić się własną stroną internetową należy w pierwszej kolejności zarejestrować domenę internetową. Kolejnym krokiem jest wykupienie odpowiedniego konta hostingowego i "osadzenie" tej domeny na koncie hostingowym. Operacji tych można dokonać samodzelnie, lub zlecić to profesjonalistom jakim bez wątpienia jest Skulski Nice Enterprise.

Po otrzymaniu takiego zlecenia wszystkie czynności jakich wykonanie jest niezbędne do posiadania własnej strony zostaną wykonane przez nas. Zaproponujemy także wykonanie profesjonalnej strony internetowej wg indywidualnego projektu specjalnie przygotowanego dla naszego Klienta.
UWAGA: Dla klientów zlecających wykonanie strony internetowej rejestracja domeny i osadzenie jej na hostingu jest DARMOWE.

 

Pytanie: Co to jest hosting?

Odpowiedż: Hosting, a własciwie konto hostingowe to zespół usług oferowanych przez wyspecjalizowane firmy polegających na dostarczeniu specjalnych rozwiązań umożliwiających prezentację strony inrernetowej, sklepu internetowego, dostęp i zarządzanie bazą danych, usługi poczty elektronicznej, usług ftp, miejsca na nasze pliki strony internetowej, pliki poczty elektronicznej itp. Występuje kilka rodzajów kont hostingowych różniących się międy sobą pojemnością i funkcjonalnościami. Dobór właściwego pakietu hostingowego dostosowanego do potrzeb naszych Klientów jest po naszej stronie.

Pytanie: Co to jest domena?

Odpowiedź: Domena to nazwa naszej strony internetowej, adres strony internetowej.

 

Designed by Skulski.net